kontakt@anigusta.com

mieszkam w barcelonie

Ze mną zakochasz się w tym mieście, zaoszczędzisz czas i pieniądze. Twoja podróż będzie niezapomniana.

MOJA HISTORIA

2017

Mieszkam w Krakowie i pracuję zawodowo. W międzyczasie, za namową swoich znajomych, zakładam bloga i publikuje sporadycznie różne treści na social mediach.

2018

Zaczynam coraz więcej wyjeżdżać z Krakowa i podróżować po Europie. W każdym miesiącu miałam zaplanowaną kolejną nową destynację.

Czerwiec 2019

Mój ówczesny szef proponuje mi możliwość wyprowadzki i pracy w Hiszpanii, ale w Madrycie.

sierpień 2019

W ostatniej chwili, słuchając swojej intuicji, próbuje przekonać szefostwo by pozwolili mi przenieść się zamiast do Madrytu, do Barcelony.

grudzień 2019

Wyprowadzam się do Barcelony i zaczynam swoje nowe życie. 

marzec 2020

Zaczyna się światowa pandemia, wszystko dosłownie staje na głowie. A moje wszystkie plany są zatrzymane w czasie.

kwiecień 2021

Hiszpania pomału wraca do stanu przed pandemią. Pojawia się coraz więcej turystów. A ja zmieniam swoje działania w Social Mediach i zaczynam publikować coraz konsekwentniej materiały związane z Barceloną i Hiszpanią.

wrzesień 2021

Wydaje swój pierwszy elektroniczny produkt, e-book Apetyt na Barcelonę. Przewodnik gastronomiczny zawiera ponad 70 poleceń różnych pysznych miejsc w Barcelonie, tapas bary, restauracje czy rooftop bary.

kwiecień 2022

Wydaje swój drugi produkt, e-book klasyczny Przewodnik po Barcelonie, koncentrujący się na głównych atrakcjach miasta, informacjach praktycznych i innych wskazówkach dla turystów przylatujących do Barcelony po raz pierwszy.

sierpień 2022

Wydaje trzeci produkt, mini e-book poświęcony Jednodniowym wycieczkom z Barcelony. Idealny dla osób, które chcą zobaczyć coś więcej będąc kilka dni w stolicy Katalonii.

kwiecień 2023

Jestem w trakcie zmian i tworzę swoją nową markę osobistą pod nazwą AniGusta, równocześnie tworząc zupełnie nową stronę internetową www.anigusta.com

Skontakuj się ze mną

Jeśli zamiast formularza wolisz klasyczny kontakt możesz wysłać mi wiadomość na adres kontakt@anigusta.com

4 + 15 =

WSPÓŁPRACA

Jeśli interesuje Cię współpracą z AniGusta napisz do mnie bezpośrednio na adres mailowy kontakt@anigusta.com lub kliknij w poniższy przycisk.